Главная Видео Видео обзоры Товариська зустріч. "Ворскла" - "Олександрія" 2:1 (Відео)
^

Товариська зустріч. "Ворскла" - "Олександрія" 2:1 (Відео)

1408

Фото - "Алекснадрия"

"Ворскла" - "Олександрія" 2:1
Голи:
Чеснаков, 10, Пилявський, 70 - Шендрік, 75

"Ворскла" (1 тайм): Шуст, Пердута, Ребенок, Дитятьєв, Пилявський, Чеснаков, Загорулько, Кравченко, Турсунов, Бартуловіч, Коломоєць

"Ворскла" (2 тайм): Ткаченко, Сімінін, Даллку, Пилявський (Остапенко, 75) Сапай, Ткачук, Скляр, Зарічнюк, гравець на перегляді, Турсунов (Одарюк, 68), Загорулько (Мельник, 75)

ФК «Олександрія» (1-й тайм): Леванідов, Чеботаєв, Гітченко –к/к, Матвєєв, Цуріков, Жичиков, Мягков, Огіря, Полярус, Леонов, Яремчук.

ФК «Олександрія» (2-й тайм): Новак, Микицей, Матвєєв, Шендрік, Старенький, Грицук, Банада, Боровський, Козак, Чорній, Куліш.

У неділю, 4-го вересня у Полтаві відбулася товариська зістріч між місцевою "Ворсклою" та "Олександрією". Команда Василя Сачка добула перемогу над суперником з рахунком 2:1. За "Ворсклу" відзначилися Чеснаков та Пилявський, який вдало замкнув подачу з кутового. За гостей забив Шендрік.