Главная Ла Лига 2 Мар’ян Швед: в "Севільї" забороняють ходити без носків та в тапочках
^

Мар’ян Швед: в "Севільї" забороняють ходити без носків та в тапочках

2191

Мар’ян Швед: в "Севільї" забороняють ходити без носків та в тапочках

Півзахисник молодіжної збірної України та іспанської «Севільї» Мар’ян Швед дав ексклюзивне інтерв’ю програмі «Великий Футбол».

- Коли «Севілья» грає проти «Бетіса», то автобус можуть закидати камінням. Кричать, стукають по автобусу, б’ють його! Я одного разу бачив це на власні очі, - розповів Швед.

- Штрафи? Запізнився на хвилину на тренування – штраф. Без носків ходити не можна. В тапочках також не можна – штраф. Кросівки, носки - такий дрес-код. Сума штрафу від 100 євро.

Коли не розумів мову, було складно. Не розумів тренера, що він від мене хоче. Зараз вже більш-менш розумію іспанську. У спілкуванні стало легше.

У дублі «Севільї» мені важче тренуватись, ніж в команді U-19. Тут гравці намагаються доказати тренеру. Ми тренуємось без щитків, в ноги так стрибають – всі сині. Від нас вимагають відразу вступати у відбір. Є вправа, коли граємо одинадцять проти нуль. Хвилин сорок можемо грати. Це взагалі брєд для мене. Ті ж аути можемо кидати по 10 разів.

Люблю грати в настільний теніс. Але до Коноплянки мені далеко. Він грає як професіонал, - зазначив Мар’ян.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения